melanie

Nabádání k trestním činům ?

http://www.ku­rakusmrdis.cz/?p=23

Je sice fajn, bojovat proti kuřáctví u mladých lidí, ale posprejovat domy ? My to máme všude kolem školy, co jsem viděla mají to i lidi na domech, mě by to teda vadilo.

Nejlepší odpověď
zzzzz

To čumím.
I podle mého názoru by se mohlo jednat o navádění k trestnému činu a to poškozování cizí věci.

Každopádně ten co navede je brán jako spolupachatel a i na něm by bylo možné vymáhat náhradu škody.

Nikde jsem to zatím neviděla, naštěstí.

Další odpovědi
petra15

Oni to „tito nekuráci“ myslí sice dobre, ale pobarvit zdi treba tem, co práve kourit prestali ? A dalsím nekurákúm ? Já jsem videla na detském hristi nasprejováno pres sablonu – a to docela malé – na klouzacce pro deti — a to uz je lepsí ( slo o maminky s cigaretou).

Quimby

Se divím, že jim to někdo toleruje. Určitě by se dalo podat trestní oznámení a ta organizace se dá dohledat, ty stránky musí být na někoho napsaný.