Ewíík

Na základě čeho lze udělit pokutu za překročení rychlosti ?

Lze udělit pokutu pokud například minu policejní auto, jehož posádka tvrdí že jsem jela moc rychle ? Bez důkazů, slovo proti slovu. Dle mého názoru lze udělit pokutu, pouze pokud zástupce policie vlastní důkazní materiál. Opravte mě, pokud se mýlím. Děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Pouze na základě měření certifikovaného radaru – nějaké tvrzení nehraje roli…
😉

Další odpovědi
mojitek

Přesně jak píše gecco-musí to bý podloženo důkazním materiálem. A radar musí být schválený / certifikovaný / kalibrovaný ..atd. Jinak nic neplaťte

anonym

Mělas jim říct, že oni jeli pomalu. Jinak se ztotožňuji s pány mojitek a gecco.