GoGoCZ

na youtube přehraji video a potom se mi začne načítat další aniž bych něco udělal (po cca 10 vteřinách) je možné tuto fu

na youtube přehraji video a potom se mi začne načítat další aniž bych něco udělal (po cca 10 vteřinách) je možné tuto funkci nějak vypnout ? předem děkuji za odpověď

Odpovědi
Krakis

Nevím jaký používáš přehrávač,ale v nastavení by měla být položka – něco jako ,,automaticky přehrát další soubor ''.Tam zruš zaškrtnutí a je to.

GoGoCZ

využívám výchozí přehrávač prohlížeče (Google Chrome v. 31.0.1650.63), do nastavení jsem koukal a tam jsem bohužel nic takového nenašel.