voš

Na VOŠ jsem získala titul DiS. za jménem.Pak jsem na VŠ získala titul Bc.před jménem ve stejném oboru. Používají se oba?

Nejlepší odpověď
mosoj

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ma-li-clovek-titul-bc-i-dis-uzivaji-se-oba
Doplňuji:
Zde je i jak se mají používat.
Jen je používej a nestyď se za ně!

Další odpovědi
anonym

Ano – můžeš používat oba tituly, není důležité, zda jsou oba získány ve stejném či jiných oboru/ech.
Musím ale dodat, že mimopracovně se od uvádění titulů upouští.

Reezo

Já osobně si myslím, že uvádět DiS a Bc. není vůbec důležité. Člověk s tímto vzděláním je sice o něco více než maturita, ale není to konečný titul. Nakonec bych dodal, že užíváním bezvýznamných titulů si člověk spíše uškodí u lidí, co mají opravdu vzdělání a vydřený tituli… 🙂 tím bych nechtěl zpochybňovat to, že se k tomu nedopracuješ časem 🙂

janher

Promiňte, ale tituly Bc. a DiS pro mne znamenají jakési nedotažení nebo až nedostatek sil dokončit VŠ. Osobně si dávám větší pozor při jednání s těmito lidmi.