Na tomto serveru je cca 93 stránek nezodpovězených otázek,proč tedy…

… se někteří ředitelé/ředitelky zeměkoule nesnaží odpovědět,když jsou tak chytří?!

Nejlepší odpověď
anonym

Barbakane, to platí ale pro všechny. Já neviděla u nezodpovězených otázek, že by byly určeny pro někoho adresně. Jsou tam určitě takové, které jsou i pro Tebe.
Protože jsi tak zvídavý, tak zvlášť Tobě sděluji, že do nezodpovězených otázek chodím a pokud nejsou už skutečně hodně staré a vím odpověď, tak ji napíšu. Můžeš teď přemýšlet o tom, proč to vlastně dělám. Nepochybuji, že na něco příjdeš.
Do skutečně starých otázek nechodím proto, že si nemyslím, že třeba po roce se bude sám tazatel mít zájem vůbec podívat, jestli mu ještě někdo další neodpověděl. Samozřejmě, najde-li se hodně dobrá otázka i dávno položená, zodpovím ji stejně. V tom případě k ní přistupuji stejně jako ke staré křížovce – taky ji neodložím jenom proto, že je stará.

Další odpovědi
Alesh

Jdi na to! 🙂

anonym

Annas ! Velmi zajímavý postřeh!

Sůwa

Jak jednoduché – protože by za to nedostali ty body… 😁

annas

Prošla jsem si nezodpovězené otázky od nejstarších. Všimla jsem si, že u některých jsou smazané odpovědi, protože na ně navazuje diskuze, která zůstala zachovaná.

anonym

Alesh,já se nepovažuji za ředitele,proto že jsem byl nazván podřadným dělníkem a tudíž mi to vzdělání nedovoluje.

Alesh

Zajímavá úvaha, ale i tak si myslím, že bys mohl těm bezradným tazatelům zkusit pomoct.

anonym

Tak jo,napíšu pár odkazů,„to už tu bylo“…

mosoj

Lidé tvého typu tu už také byli, tak vo co go ?

anonym

Odpověď pro tebe,Mosoji: o hovno!