Misshullinka

na tabletu mam Android. z marketu sem si stahla bluethootu . nevite jak se to bluethootu zapne???

Jak se mate???

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Dobře

BT (bluetooth) je hardware, které přenáší radiově data na frekv. 2,4 GHz a musí být zabudovaný v hardwaru nebo se přidává jako BT karta, taky BT palec (vypadá jako fleška).
Asi si stáhla aplikaci na ovládání BT, která zjednodušší zap-vyp BT.
Jdi do nastavení v tabletu, najdi připojení (tak podobně) a tam zapni (on-off, zap-vyp)