Na tabletu jsem už vymazala, co jen šlo, a přesto mi to pořád píše, co nechci číst. Proč?

Chtěla jsem aplikaci Messenger,pořád mi to psalo, že nemám dostatek místa, vymazala jsem už všechny fotky, zbytečný aplikace a přesto pořád stejná hláška…málo místa.

http://tablety­.heureka.cz/sen­cor-element-7-v2/specifikace/#sec­tion

Nejlepší odpověď
carlosbomber

Pokud tam nemáš pamětovou kartu, tak ji tam dej. A v nastavení nastav instalovani aplikací na pamětovou kartu

Další odpovědi
Hlada

Je potřeba podívat se na využití vnitřní paměti (Nastavení/Úložiště a USB). Aplikace, hudba, fotky a filmy se dají přesunout na kartu, zprávy smazat, zbytky vyčistit třeba CCleanerem.

M_Petr_M

Velikost paměti 4GB. Tento tablet neslouží ke stahování aplikací. Operační systém má okolo 3.5 GB. Tento tablet je jen pro hledání na internetu. Je to tzv. Seniorský tablet. Určený pro seniory a starší lidi kteří moc nestahují.

isteron

Ja mám prripojený k pc externý disk, 150 GB. pripojený cez usb. Prípadne ho môžem pripojiť aj k notebooku. Tam dávam všetky dáta, programy a dokumenty, ktoré potrebujem len občas. Po jednoročnom používaní mám obsadených len 15 % kapacity externu.

anonym

M_Petr_M
Já vím, že je to jen takovej kolovrátek, ale dřív tam Messenger byl, i plno fotek, pak se do toho nakýbloval jeden „odborník“ a už nejede nic.

jáára

Tak udělej tovární nastavení a zformátuj sdcard0.
Znovu nastav.

anonym

Když já nevim, co to je „sdcard0“