hanulka11

Na stromeček dáváte kromě ozdob ?

I cukroví z kolekce, sněhové pečivo? Nebo to dáváte na mísu pod stromek?

Odpovědi
Miroslavst

My tam dáváme všechno možný, nejlepší je ten s klobásama :D
http://www.shop-budoni.eu/files/U­herak_s_cabaj­kou_1.jpg

hanjimka

Cukroví a kolekci nedávám protože mi to vždycky sež… a visely tam jen zmuchlané papírky a to moc parády neudělá

ten který je

Dáváme i různé pamlsky z kolekce a když jsme měli třeba smrček,tak jsem chodil vždy nenápadně utrhnout nějakou tu cukrovinku a prozradilo mě padající jehličí.:-)Ted už máme umělý stromek.:-)

ReHu

Doma jsme dávali i čokoládové kolekce, želatinové ozdoby i sněhové pečivo. A sundávali ze stromečku včetně obalu 🙂.
Nyní je už na stromek nedávám a ni na mísu, neb je nekupuji 🙂.

Neonka

Pokud se nám povede ozdobit perníčky polevou tak, aby to potěšilo nejen žaludek ale i oko, tak to tam na chvilku pověsíme, než to vzápětí hned zase ojíme. 🙂

irij

Na chalupě – jedlička ozdoby ze slámy vlastnoručně vyrobené- toť vše.