Na stará kolena hledám učitele jazyka českého.Nabídnete se někdo ?

Jak tak pozoruji,tady člověk musí znát češtinu jak když byčem mrzká!

Nejlepší odpověď
tom004

Tak si to tak neber. :)

Další odpovědi
SeptikB

http://www.kni­hydaniel.cz/pra­vidla-ceskeho-pravopisu/d-75236/

A teď vážně – existuje spojitost mezi slušným chováním, otázkou, kterou nejde najít během 10 sekund na netu, a dobrým pravopisem. A taky existuje spojitost mezi těmito stránkami, (až příliš) velkou vzdělaností a … hnidopišstvim a detailismem 🙂

Makina

bIčem mrSká

fcoop

SeptikB – to mě docela dostalo – „příliš velká vzdělanost“ – jak to vypadá,prosím tě?
Jak by měla vypadat vzdělanost „tak akorát“?
Ty jsi jak ze zlýho snu.Víš,jakej máme letopočet?

SeptikB

To byla samozřejmě nadsázka, jde o celkový kontext, obzvláště pak vztah detailismus – znalost oboru. Tím jsem vyjádřil svůj názor na lidi, kteří to tady opravují (aniž bych je jakkoliv hodnotil). Zatím jsem si všiml, že nejlepším řešením je vzít špatně napsanou otázku doslova a odpovědět v daném kontextu špatně (viz Měsíc / měsíc, být / bít apod.). Nicméně stále nechápu, čím se mi podařilo zvednout vám tlak ?

PS: Pokud věříte oficiální verzi, která byla dopočítávána zpětně po několika stoletích a ještě potom upravována, tak prej 2012 n.l. 🙂

anonym

aramah,Makina jen chtěla velkým písmem upozornit na chyby.