ReHu

Na spaní máte klasický 1 polštář, nebo 2 nebo tvarovaný např z líné pěny apod?

Doplňuji:
Po létech testování, kdy jsem se ráno probouzela pod polštářem, protože jsem ho chtěla mít ne pod zády, ale pod krkem a hlavou, jsem ukončila pátrání a teď mi vhovuje takový ten tvarovaný. Čili obdoba válce, o kterém píše nabubindes.

Nejlepší odpověď
anonym

já nespím na klasickém velkém polštáři mám 6 malých kterými jsem obložená

Další odpovědi
nabubindes

poslední asi dva roky, jsem si oblíbil válec, jinak jsem spal bez!

Miroslavst

Polštář jeden z jisku. Plněný nevím čím.

ten který je

Mám dva menší polštáře z Jysku.

salsa verde

Já mám polštář vytvarovaný podle líného manžela. 🙂 ale neeee. já mám taky z jisku s dutým vláknem + mazlík malinký z ikea.

quentos

klasický jeden, ale jako malýmu mi nestačily ani dva – na ně jsem si dávával ještě jeden malej ;{)>