opa

Na SKYPE jsem si chtěl vyměnit citát v profilu.Vyklikal jsem si ho v rámečku.Myslel jsem že jsem ho tím pádem zrušil.

Na SKYPE jsem si chtěl vyměnit citát v profilu.Vyklikal jsem si ho v rámečku.Myslel jsem že jsem ho tím pádem zrušil.Pak jsem napsal do rámečku nový citát a potvrdil.Teń starý se nezrušil a nový se prídal do profilu.Teď mám v Profilu dvě fotky a dva citáty.Jak ten jeden nebo oba z tama dostanu???DĚKUJI.

Odpovědi
hanulka11

Musíš si zadat změnit profil, udělal jsi to ?
A nezakládej stále nové otázky ke stejnému problému je mutné pokračovat v diskuzi pod otázkou .
Doplňuji:
i když měníš obrázek musíš zadat změnit obrázek ,snad je to tam dost jasně napsané co si zaškrtneš to budeš mít – přemýšlej u toho

anonym

já to vzdávám, v profilu máš u citátu křížek, tím to smázneš