Radeczech

Na školní besídku si připravujeme „Nikdo není dokonalý“ chci se zeptat na nějaké vtipné hosty. 🙂 Nějaké nápady?

Kdo by mohl přijít do pořadu „Nikdo není dokonalý“ ?

Nejlepší odpověď
anonym

Halina Pavlovská, František Ringo Čech a Petr Čtvrtníček 🙂
Doplňuji:
Pochopila jsem to dobře, že je jako budete napodobovat? Pokud ano, ten Čtvrtníček není u lidí až tak moc zakodovaný, těžko by kdo uhádl, kdo to jakože je, to radši Káju Gotta

Další odpovědi
kapka

A budete je tedy napodobovat ? Co zkusit známé youtubery? Ja myslím, že je dnes většina děti zná, skoro bych řekla, že snad víc, jak herce z TV. Dejte někomu šátek, jakože je Nejfake. Dalšímu do ruky šišku a nutelu, jakože je Gogo. A sranda bude, si myslím. :)