bobánek

Na severní moravu má přijít o půlnoci vánice a má napadnout až 30centimetrů sněhu?

A co ve zbilé části republiky?

Nejlepší odpověď
myšpulín

Nejen na Severní Moravu, ale žene se na celou Českou Republiku sněhová kalamita a sami uvidíme zítra, kde kolik sněhu napadne. Ale předpovídají 30 – 50 cm ☹ Kolem těch 50 cm snad napadne jen na horách.

Další odpovědi
anonym

ach bože to není dobré,to není dobré,to není dobré,už at je zase jaro