Retko

Na QIP mi tukaji cizi lidi.

Pouzivam Qip 2005. A casto mi nikdo tuka, vetsinou lidi z Ruska. Nevite co s tim muzu delat?
Doplňuji:
Nojo, budu muset ignorovat asi. Podle toho co jsem slysel, i jine programy to maji podobne, casto i jeste hure.
Taky mi to prijde parkrat za tyden, ale dnes mi to prislo 2×. hehe.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

To se mi stává taky, tak 0–2× do týdne … Prostě je ignoruj. Antispam/antiflood mám zapnutý (podle mě ta funkce nic nedělá).

Zpráva je většinou plná otazníků (nepodporovaná azbuka?) a obvykle s odkazem na nějakou ruskou stránku.

Další odpovědi
lukas

pritelkyni to chodi tak 30× denne, žádost o autorizaci, kdyz to necha par dni zapnute tak jen klika na okynka aby to zavrela..treba nekolik minut.. taky QIP. Anti-Spam a Anti-Flood jsem samozřejmě zapnul/vypnul ale žádný efekt to nemělo :/