meereg

Na přístrojové desce mi svítí symbol „SNÍŽENÝ TLAK VSTŘIKOVÁNÍ“.Auto jede bez problému.

Zajímá mě zda nedochází(tou signalizací) k zahlcování kapacity palubního počítače.

Odpovědi
jpau

Palubnímu počítači je to úplně jedno.

Každopádně to vůbec nemusí být jedno čerpadlu, popř. jiným částím palivového systému, kde je zřejmě problém. Ignorací tohoto problému si můžeš zadělat na drahou opravu. (to že auto jede bez problémů nemusí vůbec nic znamenat)

honza19hk

počítači to nevadí,ale zajdi s tím na diagnostiku ať zjistí co způsobuje snížení tlaku čerpadla a vstřiků a opraví to.