GTA Andreas

Na posledního papeže si můžete vsadit. Proč si nevsadíte, když je prorokovaný Malachiášem?

Doplňuji:
http://www.ak­tuality.sk/cla­nok/224592/na-noveho-papeza-sa-da-vsadit/

Nejlepší odpověď
Drap

Já nesázím ! Vsaď si ty, a já ti budu přát aby jsi vyhrál.

Další odpovědi
ponovotny

protože být prorokovaným Malacochceš není důvod sázet. Pokud se ale podíváš na kurzy sázek, můžeš z nich s určitou pravděpodobností dojít k tomu kdo se papežem stane. Třeba na Fortuně bylo PŘEKVAPIVÉ výtězství pana prezidenta Zemana zřejmé již někdy v listopadu
Doplňuji:
Pány kardinály neznám, ale proslýchá se, že vyhraje ten, kterému ostatní uvěří, že s pomocí Českých restitucí nejlépe vyřeší problémy Vatikánské banky

anonym

Taky si můžeš adoptovat jednoho z 256 kardinálů ve Vatikánu. Funguje to ale jen na modlení.

GTA Andreas

Až tak? Fuj.