kamka

Na policii jsem byla je to jen přestupek.na právníka nemam penízky a ochranu mi policie nedá protože je to jen přesdopis

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsem-v-rozvodovem-rizeni-a-manzel-mi-neustale-vyhrozuje-dopisy-z-vezeni-ze-si-to-se-mnou-vyridi-co-mohu-delat

Odpovědi
standa

Vy jste byla na Policii a zde jste nejspíš JEN ústně sdělila „o co jde“…, pak docela chápu policajty, kteří se vás asi chtěli ´zbavit´ tím, že vám oznámili, že nedošlo ke spáchání trestného činu, ale že jde asi jen o přestupek.

Jak jsem psal v předchozí otázce (viz zdroj) pošlete jim PÍSEMNĚ oznámení o podezření ze spáchání trestného činu a hlavně to pošlete i na státní zastupitelství.

Za druhé, ten samý dopis (pouze s upraveným textem, že upozorňujete na spáchání přestupků) pošlete na obecní úřad.

p.s. na ochranu od Policie v této fázi zapomeňte ☹ a právní služby se dají pořídit i bezplatně (na internetu a i na tomto serveru je na toto téma dost informací)

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsem-v-rozvodovem-rizeni-a-manzel-mi-neustale-vyhrozuje-dopisy-z-vezeni-ze-si-to-se-mnou-vyridi-co-mohu-delat