Avatar uživatele
ventou

Na počitači nelze nahrat soubory

Dobrý den. Na internetu jsem stáhmul soubor konkretně Astronic Disk Director 11 Home, pak otevřu složku, zadam instalovat naskoči instalační „tabulka“ zadam dalši, dale souhlasim s podminkami a nyni se to jako (zablokuje) naskoči „známa“ tabulka o chybach a v ni je uvedeno V aplikaci Director 11 Management Console došlo k problemu. Nelze soubor nainstalovat, může mě někdo znalý poradit, kde muže být problém a jak jej odstranit. Ten stahovaný soubor potřebují k „přeneseni“ části volného „mista“ v(GB) z pevného disku D na disk C Děkují za rady
Doplňuji:
Na počitači nelze nahrat soubory
p Hlada Nepodařilo se mě na počitači najit Windows zprava disku, zadal jsem i hledat a nic se nenašlo, mužete mě ještě zdělit kde by to mělo byt. To co jste mě poradil by bylo nejlepši řešeni, totiž mam pevny disk rozděleny na C a D a potřebuji z D přetahnout volne misto na C disk, protože na C disku mam pouze asi 400MB a na C 33 GB v minulosti mě to dělal znamy a nyni mu to taky nešlo, nainstalovat, v instal. tabulka naskoči a dam dalši a dal to nepusti. Existuje připadně nějaky jiny program se kterym by to šlo Děkuji za dalši rady

mist.300 MB

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, iceT před 4577 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Zkontroluj, jestli jsi stáhnul celou instalačku. Zkus stáhnout z jiného místa.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Program je normálně placený, zřejmě někdo zveřejnil fake. S tím se nedá nic dělat. Na úpravu velikosti oddílů ale žádný program není potřeba. To se dá udělat přímo ve Windows ve Správě disků.
Doplňuji:
Tento počítač > Spravovat > Správa počítače/Správa disků. Dá se také otevřít přímo příkazem compmgmt.msc.
Jiné programy:
Paragon Partition Manager
Partition Magic
Acronis Disc Director Suite
Acronis Partition Expert
Easeus Partition Master
Easeus Partition Manager

Upravil/a: Hlada

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vojcek

mohl by být problem v tom že soubor je poškozen mě se to taky stalo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek