bolak

Na počest barbakana dnes každý z vás povinně napíše jeden kvalitní dotaz! Souhlasíte?

Dále prosíme Drapa aby se pokusil celých 24 hodin nevkládat obrázky skákajících zvířátek prostřednictvím letecké pošty, -iv- aby se odvážila alespoň dnes někomu tyknout, Michala Kole aby se pro dnešek vzdal vkládání plavacích otázek, ocko aby dnes vynechala ve svých odpovědích slovní spojení „šedá lišta“, Dr.Axla aby pro pro příštích pár chvil necitoval kodex a pro jeden den nás nechal svobodně dýchat, všechny nováčky aby nevkládali několik totožných otázek po sobě, briketku10 aby se krotila a nepalcovala mi každou kravinu kterou zde vyzvarcím, a barnajku prdelku aby už konečně přestala trucovat a vrátila se zpátky na odpovědi > domů.

Tímto vyhlašuji den 14.květen, dnem proti úpadku tohoto webu.

Nejlepší odpověď
briketka10

už se začíná ? a ty víš, že ti dávám bodík pokaždý jen proto, že s tvejch otázek krvácím a směju se až za vrátkama mé zahrádky, tak buď rád ty nezmare, anebo si kup bičík a zbij mě za to :)

Další odpovědi
Drap

Proč ne, pokud se vzdáš dotazů typu:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/z-ktere-kulky-jsem
a spoustě dalších, obdobných.
Pokud ti vadí moje příspěvky, neni nic snadnějšího než je vynechat , pokud se ovšem nechceš přidat ke stálým kritikům všeho.

led

V tom prípade doporučujem adminovi a všetkým oprávneným odstrániť všetky príspevky, ktoré na túto stránku podľa kodexu uživatele, viď na stránke dole, nepatria.
PS.
Otázka: Koľko percent príspevkov sa vymaže? Koľko vyznamenaných klesne aspoň o stupeň dole? Čo myslíte?

anonym

Bolaku, na šedou lištu klidně zapomenu, když na ni nebudou zapomínat tázající se a nebudou tu jak na kolovrátku mlít pořád jedno a totéž. Navíc nejsem vůbec sama, kdo na ni upozorňuje.
Tvoje otázky dnes budou také ve znamení „boje proti úpadku tohoto webu“?
(Myslíš si, že toto byla otázka kvalitní, nebo mám vypotit něco zcela samostatného a originálního?☺)

Conchus

Rád. Kdo byl barbakan?