Kepler

Na PC se mi objevila hláška, se kterou si nevím rady, co s tím?

Nevím jak se mi to podařilo, asi toho svatomartinského bylo přespříliš. Nejde to odstranit ani tím křížkem vpravo nahoře. Mám strach cokoliv udělat. Může pomoci vypnutí hlavního jističe, zmáčknout „delete“, nebo shození desktopu z výšky 1 m? Poraďte!

Nejlepší odpověď
luckykubrt

Odviruj si počítač, pokud to nepomůže přeinstaluj si Windows. :D

Další odpovědi
marci1

Promiň, nevím, ale napadlo mě, že si můžeš alespoň vybrat z pěti možností. Někdo Ti jistě poradí. 🙂

zjentek

Je to elektronická recese, nic se ti s pc nestane.

Cenobita

Standardně se taková dialogová okna nevyskytují – je to jen joke.

hoven 1069

Zkuste CTRL ALT DELETE

df

To shozeni desktopu z vysky 1m se mi zamlouva jako nejvic stylove. :)

replicator

Woknama přiletěl vir, ale s tímto stylem se moc dlouho nedožije… :(

isteron

Vírus !

ivzez

Starý „vtip“…
Stačí ten křížek v pravé horním rohu. (–:

Kepler

ivzez: psal jsem přece v otázce, že ani tak to nejde. To bude určitě virus z Jerevanu.:-)

ivzez

Mea culpa, přehlédla jsem.