matt.usa

Na oslavě narozenin sestry mého kámoše bude velmi hezká dívka,já se ji líbím. Achci ji sbalit,nemáte nějaké rady?

Už jsem jednu dívku sbalil ale pak jsme se rozešli.

Nejlepší odpověď
anonym

Tak to uz mas VELKE zkusenosti , kdyz jsi uz jednu sbalil. 🙂
A k oslave narozenin : Bud bez obav , jestli uz ted vis , ze se ji libis , tak bude balit ona tebe. 🙂
Jinak : Mozna bude nejaka hudba , tak jdi pro ni tancovat … pak se ji zeptej , jestli ji neni horko , ze by jste sli na vzduch a tam ji dej pusinku ! Ale jen pusinku. !!!

  • iv-

Další odpovědi
fcoop

Existuje firma: „RADY A POKYNY“.
Je to v Hybernské ul.č.12. (Praha)

Doplňuji:
Taky vtip – i když je trochu „mimo mísu“

K baru přijde krásná ženská, opře se o pult a koketně kývne na barmana, který na ní může nechat oči. Ona mu zajede oběma rukama do fousů, až mu z toho naskočí husí kůže, pomalu se těmi fousy probírá zapřede:
„Vy jste majitel tohohle baru?“
„N..n..ne,“ vydechne barman.
Ženská mu sjede rukama z fousů do vlasů, pomalu mu je cuchá a zavrní:
„A kdypak přijde majitel?“
„N..n..nevím,“ koktá barman v sedmém nebi.
„Tak až se vrátí,“ zašeptá ta ženská, zatímco mu zasouvá prostředník do pusy, aby ho mohl cucat, „tak mu vyřiďte, … že na hajzlu není papír.“

barnajka

Promiň, že to beru trochu na lehkou váhu, ale tvoje otázka mi připomněla jeden vtip :)

Ačkoliv… i tohle je možná cesta :DD

Mladík je na plese a strašně se mu tam zalíbí krásná mladá slečna.
Začne přemýšlet, jak ji nejlíp oslovit, aby neudělal ostudu.
Otázka „Kolik je hodin?“ je trapná, navíc ona nemá hodinky.
„Jak se jmenuješ?“ To je hned na začátek vlezlý.
„Půjdem si zatančit?“ Co by tak tančil, když to neumí.
Jak tam tak sedí,nehty okousaný, najednou vidí, jak se dívka zvedá a odchází k toaletám.
Tentokrát sebere všechnu odvahu a jde za ní.
Chvíli čeká přede dveřmi, když se najednou otevřou a vyjde z nich ona.
Zhluboka se nadechne a zeptá se:
„Sr*las?“ :DDD

PS: A je ruka v rukávě! :D
(a nebo facka na tváři :DD