vladimír

Na obrazovce se objevila ikona koš,kterou běžným způsobem nelze odstranit,prosím o radu jak se této ikony zbavit.

Nevím,jakým zpúsobem se tam objevila,zřejmě jsem něco omylem provedl.

Nejlepší odpověď
beer

No někde musí být, kde byla předtím?
.Pokud tu ikonku měls dříve dole na hlavním panelu, přetáhni ji zpět.
.Nebo zkus restartovat počítač.

Další odpovědi
IK

zastupuje ta ikona skutečně koš?
Nevím proč bys koš chtěl odstranit, docela se hodí:-)

honza19hk

ikona koš je užitečná a smazat se dá jednoduše,tak jako každá jiná ikona.jen pozor abys ji pak našel až ji budeš potřebovat.A jinak myslím že jedna ikona někde v rohu plochy snad nepřekáží??Takže si myslím že je zbytečné ji mazat.