verka

Na motorce nebo na pincku musíte mít taky novou lékárničku?

Nové lékárničky, krásně oranžové, do všech aut i motorek?
Zaslechli jste tuto zprávu?

Nejlepší odpověď
cukrar

jasně že ano, ale jinou
viz: vyhláška MDČR č.216/2010 Sb., příloha 14

Další odpovědi
Miroslavst

Nezaslechl, jen vím, že do aut něco dalšího navíc. Nůžky, rouška s ventilkem (asi aby v případě že zraněného rozdýchám mě tím vzduchem nenafoukl) a fólie, aby mi nezmrznul pod rukama.
Ale jestli na pincku taky vozit nevím.
Pokud ano, nebude ten vozejček nakonec malej?

anonym

ano musíte,neboj Mirku,vlezla by se ti tam i vesta

anonym

Všichni účastníci silničního provozu.V praxi to znamená,že když pojede malý Véna(třeba) na kolobrndě,musí jí mít také.
Po novelizaci pak úplně každý,včetně pěších,navíc pak bude každý muset být vybaven helmou a opaskem s odrazkama.