Na mé jméno se zaregistroval kamarád a dává blbé dotazy jak se odregistrovat? díky

Odpovědi
panenka

odregistrovat nebo odhlásit odsud se můžeš jedině tak že napíšeš administrátorovy na odpovědi a napíšeš mu že si chceš zde zrušit profil a uvéd taky důvod proč
Zde máš kontakt na admina.

http://www.od­povedi.cz/kon­takt

SajmonModer

Já myslím, že ty dotazy byly zajímavé :)

kapka

Asi nechápu otázku, ale jak se mohl zaregistrovat na tvé jméno? Každý tu má svůj osobitý nick a přihlašuje se svou mailovou adresou a svým heslem. Pokud ten kamarád tyto údaje zná a zneužívá jich, tak si změňte heslo.