lucille

Na masožravých rostlinách se mi objevily mšice, jak se jich mám zbavit?

prosím vás co mám dělat na masožravých rostlinách se mi objevily mšice, jak se jich mám zbavit? můžu použít normální postřik proti takovím škůdcům, nebo to musí být nějak naředěné, nebo to musí být přímo určené pro masožravé rostliny??…a také se mi ve spod jedné rostlinky vyskytla plíseň, té se zbavím jak??…prosíím pomozte mi…:'(

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To ty rostlinky-masožravé rostlinky drží dietu, že neslupnou ty mšice?
Na plíseň bych doporučil přesadit. Na mšice bych doporučil mírnější roztok postřiku na mšice.

Další odpovědi
atriplex

Použijte běžný postřik jako na jiné rostliny – pečlivě čtěte návod na použití. Plíseň je tam, kde je vlhko. Problém je v tom, že masožravky jsou vlhkomilné. Není definováno, kde ta plíseň je. Pokud je na substrátu, tak ji shrňte špejlí, pokud je na rostlině, tak to je v podstatě její konec. Pro příště také uvádějte názvy rostlin.

roxy52

A jte si jistá,že Vás v květinářství nepodvedli a máte opravdu masožravky???