spicerius

Na maškarní ples potřebuji kostým na téma-ze století do století.

Potřebuji poradit jaký kostým,jakýkoliv nápad se cení.Jeden z nápadů byl že se převléknu do 2různých kostýmů,ale ještě nevím do jakých,každopádně děkuji za každý návrh.
Doplňuji:
Omlouvám se,zapomněl jsem napsat že jsem muž v 17 letech,takže pokud možno kostým mužský :D

Nejlepší odpověď
iceT

Nepíšete jestli potřebujete pánský či dámský kostým…

Ahoj muži 🙂 sežeň starší model obleku,slušivý klobouk,na botách až tak moc nezáleží,ale tyhle by se moc hodily
a mohl byste http://www.ban­di.cz/obuv/281-panska-spolecenska-obuv-al-capone-psi-decky-novinka jít za Al Caponeho…Jo a nějaká pistolka by k tomu sedla,myslím samozřejmě hračku.

Další odpovědi
VampGirl

Když je téma ze století do století, vzala bych si určitě nějaký kostým, který souvisí s historií. Co mě teď napadá je třeba César, Napoleon, nějaký rytíř, nějaký proslulý král, i dvorní klaun je historická postava. :) Nebo třeba starověký voják…