janani

na mailu jsem si otevřela několik složek. Jak si můžu některou složku, kterou nepoužívám, zrušit? Děkuji

Odpovědi
anonym

No – příště bys mohla uvést na JAKÉM mailu a V JAKÉM programu pracuješ, takto mohu odpovědět jen zcela obecně.

  1. ťukni na danou složku pravým tlačítkem myši a z menu zvol něco jako Smazat (Zrušit…)
  2. ťukni na danou složku levým tlačítkem myši a na klávesnici stiskni Delete
  3. ťukni na danou složku levým tlačítkem myši a v menu najdi něco jako Smazat (Zrušit…)

Pokud nezafunguje ani jeden z bodů, upřesni viz výše…