Neonka

Na kterých internetových stránkách lze uveřejnit prosbu o pomoc při hledání zaběhnutého psa ?

Známá se mi zmiňovala, že se jí zaběhl pes. Dala výzvu na internet s prosbou o pomoc při hledání. Tentýž den se jí ozval pán, že podle popisu psa poznal a může si ho přijít vyzvednout.
Zajímal by mě odkaz na internetové stránky, kde si lidé takto pomáhají, děkuji.

Nejlepší odpověď
hanulka11

A nebudou to městské internetové stránky?

Další odpovědi
anonym

Tady u nás na vesnici máme místní rozhlas,zkuste ještě reg.radio,vývěsky v obchodech,na úřadech,kam chodí hodně lidí(pracák atd.)Hodně štěstí při hledání-teď mi manžel poradil ještě nejbližší útulky.

Zdroj: http://www.ba­zar.cz/hleda-se-pes/inzeraty.aspx