Nechápavé

Na který Windows by jste mi doporučily přeinstalovat z Windows XP?

Doplňuji:
Chci přeinstalovat protože XP mám teďkom cele pomalé asi zavirované ale ten vir nejde oddělat prostě :)

Nejlepší odpověď
anonym

WinXP…
Je to jediný systém, u něhož máš odzkoušeno, že na počítači funguje…
U novějších (i starších) verzí Win by sis to musel prověřit (zejména ovladače).
___
Ale – hele – jak se tak ptáš – nechceš celé to řešení nechat na někom, kdo ví – ´vocogo´?
😉

Další odpovědi
www

Pokud tvůj PC splňuje požadavky (ve zdroji), pak bych zvolil Win 7. Jestliže je ale nesplňuje, provedl bych reinstal XP, nebo PC svěřil zkušenějšímu, ať mne problémů zbaví.
Zkušenost

Zdroj: windows.micro­soft.com/cs-cz/windows7/pro­ducts/system-requirements

houbín

Doporučuji Windows 7. Ačkoli nejsou W8 tak špatné, jak se všude píše, W7 je takové vylepšené XP :)

kristyna73

Záleží na tom jaký máš počítač. Jestli máš starší, tak by ti ani nové verze nemuseli jít.
Pokud jsi s XP spokojený, tak přeinstaluj je, ale sežeň si to od někoho jiného :). Vista by taky nemusela být špatná na starším PC. Jinak na modernější doporučují W7 nebo W8, ale pokud nemáš dotykový displej, tak jsou osmičky docela na nic ;).

beer

Doporučuji Windows 7, tady si zkontroluj zda mašina postačuje – hned ti napíše co je/není potřeba http://www.mi­crosoft.com/cs-cz/download/de­tails.aspx?id=20

McArthur

Buď zůstaň na Windows XP, které 100% na Tvém počítači běží, nebo přejdi na Linux (www.ubuntu.cz). Je v češtině a je zdarma (legálně). Za každou jinou verzi Windows budeš platit.