Stříbrný

Na který hudební nástroj umíte hrát ?

Mě trápili kdysi klavírem, zahraji tak leda pec nám spadla, jsou to léta. Zkoušel jsem kytaru ale bezúspěšně. Trochu umím na klávesy Casio ale ty hrají skoro samy, mají různé programy a rytmy.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Také jsem se učila na akustiku, ale problém byl v tom, že jsem se sice naučila noty a akordy do jedné písničky, ale také během dvou hodin od odložení kytary jsem je zapomněla. Tak jsem hrála s papírem s akordy před sebou, někdy jsem se dost 'sekla', jsem levačka a neměla jsem přehozené struny a koukala jsem na papír s akordem a nezvládla jsem ho v tu chvíli zahrát, byť jsem ho před půlhodinou zvládla bez přemýšlení.

Po čase jsem to vzdala, zjistila jsem, že se spíš týrám a jen u toho ztrácím nervy, než že bych se skutečně naučila něco pořádně zahrát. Tak jsem si časem našla jiné koníčky, i když mě mrzí, že jsem se to nenaučila.. :-)

Další odpovědi:

Zlatý

už jen trochu na foukací harmoniku, mám dvě a venku si občas fouknu mezi prstama do trávy..

Zlatý

Sopránová flétna a kytara. Flétna jo, tu mám pod kůží stoprocentně z dětství. Zvládám noty a ve školním kroužku jsme kdysi hrávali i docela složité mnohohlasé věci.
Kytara - táborákový a akcovní písničky bez problémů... Snažila jsem se i o instrumentální vybrnkávaný předělávky rockovejch věcí a s kusem snahy mi to i šlo... ale pak ubylo času a jak se necvičí, tak to se to hrozně rychle zapomene.
A na klavír jsem kdysi uměla jedinou věc - Imagine od Lennona. Taky už ji nedám.

Zlatý

Kytaru bych ještě zvládl i z not,ale je to,jeden večer hraní,potom 14 dní léčba bolavých bříšek prstů.Proto mi bylo vždy "zdravěji" u mixpultu. :-)

Bronzový

Na foukací harmoniku.Kdysi mi to šlo.Teď na ně sedá prach.Otec hrál na housle a tahací harmoniku,snažil se to naučit i nás.Žádný ze sourozenců se bohužel nepotatil.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4387
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2474
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1826
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.