GangstaHelper

Na kterou stranu …

Když si mícháte třeba kávu nebo čaj v šálku, na kterou stranu tekutinu roztočíte? Ve směru nebo do protisměru hodinových ručiček? Protože já myslím, že točím převážně na jednu stranu.

Nejlepší odpověď
annas

Musím chvíli přemýšlet – doleva. Znamená to něco?

Další odpovědi
ten který je

Myslím si že záleží na tom kdo je pravák a kdo levák.Praváci točí do prava a leváci do leva tedy v protisměru hodinových ručiček.

ReHu

Podle toho, kterou rukou. Jsem pravák a pravou rukou míchám doleva, levou doprava. Myslím, že to je pro pohyb ruky pohodlnější.

anonym

Míchat proti směru h.r.? To by snad nemohlo chutnat.

Zuzik

já jsem tedy pravák a míchám proti směru hodinových ručiček

anonym

Ja nemicham,mam takovy divny styl od mala,lzickou kavu ci caj prelevam-jako kdyz chladim.

panenka

já jsem pravák takže do prava

afro.minerva

Do prava – po směru hodinových ručiček.

anetadela1

Já míchám po směru hod. ručiček, po chvíli mám pocit, že už se to nemůže zamíchat a tak to otočím proti směru, ale to jen krátce, pak to hned otočím zpátky do prava.

mojitek

Zajimava otazka. Jsem pravak a otacim ve smeru hodinovych rucicek

cukrar

vždy doprava, točenou zmrzlinu požaduji míchat rovněž doprava. ty se díví…

dagry

Co je na této otázce zajímavé, to opravdu nechápu. Já jsu třeba levačka a pravou rukou píšu. Řežu, krájím levou a míchám pravou a doprava. Tak a co teď jako se mnou?

rockodlak .

Ja micham kafe nohou…