kurec

Na kterou práci jsou potřeba nervy?

Myslím si, že mě nikdo moc nějak nerozhodí, co jsou tyto rizikové práce, napadla mě jen jediná – práce učitele

Nejlepší odpověď
quentos

Kromě učitele např. vychovatel, ale i třeba zlatník či kovotepec vůbec, dobré nervy musí mít i advokát, psycholog či profesionální hráč (např. pokeru)… toho by se našlo…

Další odpovědi
atlas

při jakékoliv páci s lidmi!!… Vždy se totiž mezi lidmi najde nějaký blbec,který si myslí,že se kvůli němu všichni po..rou

anonym

Nervy jsou potřeba na úkolové práce u našich otrokářů.
Splníš normu zůstaneš.Nesplníš normu, první měsíc důtka a bez prémií, druhý měsíc vyhazov.

Drap

Nervy jsou potřeba na každou práci, nejen na ty exponované.

zjentek

No tak to záleží, jak ji hodláš provést. Na odfláknutou práci nepotřebuješ nervy nikde a naopak!

ahold

Pokladní v kterémkoli z řetězců.

Kopretinka..

I žáci někdy potřebují mít nervy na učitele. 🙂 Většina žen se chová příliš hystericky nebo nemají základní rozhled mimo předmět, který učí a většina mužů na 2. stupni ZŠ a středních školách se chová jako stádo nadržených prasátek. 🙂 A pak má být učitel vzorem pro své žáky. 🙂 Nervy jsou potřeba i u povolání lékaře, který, stejně jako učitel, zachraňuje budoucnost ztracených existencí. Napadají mě také profese, kde se přesně rýsuje nebo měří. 🙂

anonym

Operátor call center.
Učitel to určitě není. Když není schopen učit tak, aby z žáků neměl nervy v kýblu, měl by změnit povolání. Třeba na hrobníka.

anonym

vyzkoušej třeba mojí práci a na první pohled tak nevypadá. samozřejmě záleží na tom, jak tu práci bereš. ti co v práci kouří travku, tak těm je to úplně jedno a že jich znám

synapse

namátkou z těch, které ještě nebyly zmíněny: dispečer letového provozu, pracovník vězeňské ostrahy, lékař ARO, psychiatr, válečný zpravodaj (fotograf) , hasič, voják na frontě, právník, dělník s monotónní činností, vysoký manager, taxikář…