Pomelo74

Na kterou kriminálku se díváte nejradši?

Myslí se tím buď Miami,Las Vegas,Anděl,Staré město a další…

Nejlepší odpověď
barnajka

Koukání na telku už jsem odbourala, ale když jsem ještě koukávala, nejradši jsem měla CSI Miami a Las Vegas. Miami jsem milovala kvůli Davidu Carusovi (Horatio Caine) – ten chlapík je mi mooooooc sympatickej ;)

A Las Vegas mi zas připadala víc vymakaná – kolikrát jsem valila oči, co všechno za technologie vyšetřovatelé používali. Nebyla snad žádná stopa, kterou by nedokázali identifikovat a rozpitvat a posunout se tak zase o kus dál :D

Další odpovědi
anonym

Rada Vacátko.
Jenom takové připomenutí: Vzhledem k omezenému času jednoho dílu se americkým detektivům podaří vše na první pokus. Proto tyto seriály nesnáším. Zkuste porovnat např. Šakala v původní a americké verzi.

Zdroj: Q

Bobmarley

Komisař Rex

baghira

NCIS
Gibbs a jeho parta, to nemá chybu