Miroslavst

Na kterém kraji města je nemocnice?

Tak mě napadlo na jakém kraji města je vlastně ta nemocnice, kde dr. Štrosmajer oblboval sestřičky?

Nejlepší odpověď
annas

Městem Borem se stal Beroun.

Nemocniční interiéry byly částečně vystavěny ve studiu na Kavčích horách (včetně pověstných lítacích dveří), velké operační scény se realizovaly v Ústřední vojenské nemocnici v Praze.

Exteriéry nemocnice pak v Suchdole v České zemědělské univerzitě – takže zde je to na kraji města.

Vybráno z různých zdrojů.

Další odpovědi
bobánek

Miroslave,může bud být na začátku města nebo nakonci.Co ale vím sto procentě že není uprosřed?

ReHu

Myslím, že na levém kraji 🙂.