Stříbrný

Na které televizní stanici sledujete televizní noviny, kde myslíte, že se dozvíte co nejvíce zajímavých informací?

Tato otázka tu byla položena téměř před 3 lety, tak doufám, že mě nikdo neodkáže na lištu. Já sleduji Prima, pak přepnu na ČT1 a Novu už od půl osmé poslouchám jen na půl ucha, spíš neposlouchám, protože podle mě na Nově jsou zprávy nejhorší, řeší tam akorát havárky, zlodějíčky apod. a dávají si velký pozor, aby neupustili z úst nějakou kritiku napjaté situace v Česku

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na všech

Další odpovědi:

Zlatý

podobně jako Vy nejdřív Prima a pak teprve občas přepnu na Novu

Zlatý

Já koukám jen na ČT1. Na Novu se nedá koukat, to je taková drbna a Prima je na tom podobně. Zprávy na Barrandově jsem zatím nezkoušel - navrch Petra Lesáka moc nemusím.

Bronzový

Jen a pouze ČT24 (potažmo ČT1). Jiné stanice sleduji jen z donucení :)

Bronzový

výhradně čt1-jelikož jsou tam nejkvalitnější moderátoři a zprávy nejsou tak bulvární jako na Nově či Primě

Pokročilý

Poslední dobou už nesleduju skoro žádné. Občas ty na jedničce, když si na ně vzpomenu, ale už ani ty nejsou, co to bývalo.

Bronzový

přes den průběžně čt
a v hlavní čas se pak průběžně vytáčím primou i novou, to nejsou zprávy ale komedie.....

Pokročilý

Televizní Noviny nesleduji, protože tam není poznat, co je informace, co je propaganda a co je jen balast (na všech stanicích). Na ČT sleduji jen regionální zpravodajství a informace čerpám na internetu z alternativních zdrojů. A i tady musí být člověk stále ve střehu...

V televizi se na zprávy nedívám a výjimečně si je přečtu na internetu.

Zlatý

V rámci uchování duševního zdraví ŽÁDNÉ. Vřele doporučuji !

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.