Yggdrasil.

Na které straně umyvadla máte mýdlo?

Nejlepší odpověď
anonym

Na obou…
😉
Vlevo občejné v misce, vpravo tekuté v lahvi s dávkovačem.
Prostě vždy beru mýdlo do levé ruky, pravou pouštím/zasta­vuju vodu.

Další odpovědi
anonym

Na levé.

Děda Louda

Na horní. Vespod mi nechce držet.

marci1

Mýdlo nepoužívám. Tekuté mýdlo v láhvi s dávkovačem mám na pravé straně. Každý to možná jinak, jak mu to vyhovuje. 🙂

Rocker

Na pravé.Důvod nevím,dala ho tam manželka,všem to vyhovuje,tak to neřeším:-)

anonym

Visí na kohoutku v síťce k tomu určené.

huky

Na žádný mam sprcháč ;)

Stuart6

Vpravo – tekuté.

Bukvice

My máme tekuté mýdlo na pravé straně umyvadla

kubik!

Tak to je věc, kterou jsem nikdy neřešila, doma máme mýdlo v dávkovači na pravé straně a u přítele je tam, kam ho zrovna zavane vítr…

lota

na pravé

novaklen

My jsme dlouhá léta měli přidělaný na zdi takový ten dávkovač na mýdlo. Ten byl na pravé straně. Teď jsme ale koupelnu celou předělávali a v rámci toho jsme tam koupili i novou skříňku s umyvadlem – https://www.aplomo-koupelny.cz/skrinky-s-umyvadlem/ Dávkovač šel nakonec ze zdi pryč a teď mám na umyvadle klasické mýdlo, které mám tentokrát na levé straně.

Michálek1245

Máme mýdlo na obou stranách. Já mám na takové běžné mytí pevné mýdlo nalevo a pak tam máme lavon tekuté mýdlo od https://www.pros­tredkycistici­.cz/tekuta-mydla a to je napravo ve stojánku. Nedávno jsme si k tomu koupili takový ten dávkovač mýdla na senzor. Děcka nám totiž dělaly to, že byly schopné za den to mýdlo vypotřebovat, protože jim hrozně vonělo a líbilo se jim, jak to dělá bublinky. To by je pak člověk přerazil. :D

Polaskova44

Na starém umyvadle jsme ho mývali uprostřed. Ale od té doby, co máme takové kamenné umyvadlo z http://www.lu­xusniumyvadla­.cz/ tak už mýdlo na umyvadlo nedáváme. Máme nad ním totiž takový dávkovač na tekuté mýdlo. Ten máme umístěný na pravé straně.