Kulpix

Na které straně pod volantem najdu blinkry u auta, jež má volant vpravo?

Jsou na levě straně jako u nas??

Nejlepší odpověď
Lamalam

Mám z GB zkušenost pouze s Hondou Type R, tam byly blinkry vlevo, jako u nás.

Další odpovědi
cochee

Je kupodivu dost zdlouhavé vygooglit obrázek pravostranně řízeného auta, na kterém jsou dobře vidět symboly na páčkách. Našel jsem nějaký VW Up! a nějaký Ford S-Max, první z irského a druhý z anglického prostředí, tam jsou blinkry jako u nás, na levou ruku. Ovšem našel jsem také nějakou Toyotu z japonského prostředí, kde se také jezdí vlevo a volant mají tudíž vpravo a tam mají blinkry zrcadlově, tj u okénka – vpravo.