Slezsky fc

na které stránce si mužu stáhnout Microsoft Word 2007 a Office 2010 ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Plnou verzi legálně těžko.
Stejných kvalit dosahuje konkurenční balík OpenOffice, který je úplně zdarma a v češtině. Můžu osobně doporučit.
Místo Wordu tam máte Writer, místo Excelu Cc, místo PowerPointu Impress nebo místo Accessu Base. Navíc tam je třeba program pro počítání s matematickými výrazy…

Zdroj: http://www.ope­noffice.cz/stah­nout/openoffi­ce-org

Další odpovědi
mosoj

Na co potřebuješ Word 2007 a ještě 2010 ?

OLDA321

legální si to asi nikde nestáhneš, jedině DEMO, samozřejmě pokud chceš nelegálně tak skoro všude, ale já bych to u těchto produktů neriskoval

Miru1

Si děláš srandu ne to si musíš koupit.