Drap

Na které panovníky Českých zemí si vzpomenete ?

Zdeje jejich krásný, a moc pěkně vypravcovaný přehled
http://letecka­posta.cz/840814026
Doplňuji:
Myslím, že pokud zde i již podobné téma bylo, tak toto zpracování stojí za poskytováníAd : Ocko – Nesouhlasím uplně s tebou, podle mne se i někteří prezidenti, hlavně z posledních let, yslím chovají a považují se za panovníly.

Nejlepší odpověď
anonym

Přehled je to velmi dobře udělaný, ale trošku chybně nazvaný. Mělo tam být panovníci a prezidenti. Hlavně u těch našich posledních čelních představitelů mi slovo panovník drhne v krku.

Další odpovědi
led

Prehľad je naozaj krásny,
ale mám pocit, že téma prehľadu českých panovníkov tu už bola

Illines

Znam je od Keltu po Decany a jne a jine.Vsichni z tech bojovniku,povstalcu ci kralu ,byli svym postojem vyjimecni.Ale pro mne to od mladi byli, Kral zelezny a zlaty,Karel IV,ale i Zizka a Jan Lucembursky.Jo ti vedeli co chteji.Samozrejme .ze jich je vic.Ale ti to tri,jsou prikladem.
Doplňuji:
sotek-ctyri Kral Otakar-zapomela dodat

briketka10

krásné obrázky a zajímavé kostýmy, jak má každý jiný korunu nebo čepici no moc hezký..
z prezidentů jsem měla ráda Ludvíka Svobodu byl to takový tichý pán..
ani nevím co podle dějin pro naši zemi udělal bylo mi teprve 7 ale podle jeho výrazu tak soudím nevím..