Avatar uživatele
Drap

Na které panovníky Českých zemí si vzpomenete ?

Zdeje jejich krásný, a moc pěkně vypravcovaný přehled
http://letecka­posta.cz/840814026
Doplňuji:
Myslím, že pokud zde i již podobné téma bylo, tak toto zpracování stojí za poskytováníAd : Ocko – Nesouhlasím uplně s tebou, podle mne se i někteří prezidenti, hlavně z posledních let, yslím chovají a považují se za panovníly.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, Andělé, gepik, briketka10, Illines, veruska, anonym před 4384 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Přehled je to velmi dobře udělaný, ale trošku chybně nazvaný. Mělo tam být panovníci a prezidenti. Hlavně u těch našich posledních čelních představitelů mi slovo panovník drhne v krku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Prehľad je naozaj krásny,
ale mám pocit, že téma prehľadu českých panovníkov tu už bola

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Illines

Znam je od Keltu po Decany a jne a jine.Vsichni z tech bojovniku,povstalcu ci kralu ,byli svym postojem vyjimecni.Ale pro mne to od mladi byli, Kral zelezny a zlaty,Karel IV,ale i Zizka a Jan Lucembursky.Jo ti vedeli co chteji.Samozrejme .ze jich je vic.Ale ti to tri,jsou prikladem.
Doplňuji:
sotek-ctyri Kral Otakar-zapomela dodat

Upravil/a: Illines

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

krásné obrázky a zajímavé kostýmy, jak má každý jiný korunu nebo čepici no moc hezký..
z prezidentů jsem měla ráda Ludvíka Svobodu byl to takový tichý pán..
ani nevím co podle dějin pro naši zemi udělal bylo mi teprve 7 ale podle jeho výrazu tak soudím nevím..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek