Avatar uživatele
ReHu

Na kolik % využíváte kapacitu mozku? A máte ho vůbec?

http://tn.nova­.cz/clanek/ured­nik-44-zil-cely-zivot-bez-mozku-nikdo-si-toho-nevsiml.html

※※※※※※※※※※※※※­※※※※※※※※

Mně vcelku překvapila ta zpráva, že dotyčnému přestali tekutinu odsávat a za všechny ty roky, že by nebyla kontrola? Aspoň preventivní.
To se mi moc nezdá, ale když občas od známých slyším, co se děje v našem zdravotnictví :'( …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kapka, marci1, anonym, Agneta, gecco, anonym před 3093 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

.. ale mne zaujalo, že si pacient stěžoval na slabou bolest nohy a oni mu udělali, v rámci diagnózy, rentgen hlavy. Tak tomu říkám zdravotnictví. U nás by byl maximálně octan!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Mozek mám, tím jsem si skoro jistá a na kolik ho využívám si netroufnu odhadovat, ovšem žádná sláva to nebude.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Agneta

Já využívám svůj mozek jen z deseti procent, a stačí to super, nestěžuji si♫♫♪♫♪♫
:DDD
(resp. nevím o nikom, kdo by využíval svůk mozek z 11 %)

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosol

Já jsem jako starej Škopek. Taky mám místo mozku z piva kostku.
A ještě něco:
Timeo TV Nova et dona ferentes

Upravil/a: mosol

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

já nevím přesně, ale to, co tam mám, využívám na 100%!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

no,tak u státního úředníka nic nového,ještě je to u politiků,ale to se přeci ví všeobecně,jen se o tom nemluví >>> to je jako s Ježíškem,taky všichni věří,že je…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

„Máte ve vašem okolí někoho, o kom se domníváte, že je patrně také bez mozku? Napište nám na zpravy@nova.cz nebo zavolejte na linku 606 09 09 09.“
To snad nemyslí vážně :D
Ale vážně, jak může vůbec žít?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

EEEEEEEEEEE?!????

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Kdo ví,kdo si to zase vymyslel. 🙂 Když jsem se po magnetické rezonanci ptala, jestli ho tam mám, odvětili mi : máte. Snažím se jej využívat jak se dá, aby se mi taky nějak záhadně neztratil. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

Mám, nemám zlatou placku a nejsem policajt – Tím pádem jsem mozkovým myšlením zjistil, že ta hranice tam není. To je ten selský rozum,“ uvedl jeden z policistů.
Zdroj: http://auto.id­nes.cz/hloubka-dezenu-pnmeumatik-dcq-/automoto.aspx?c=A151005­_134254_automo­to_fdv

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Skutečnost, že jde o státního úředníka, to není až tak zajímavé zjištění. Stálo by za to, podívat se do hlav všech státních úředníků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zapeklité,pozo­ruhodné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Agneta: 10%, to je dost málo né, pivní kostko? ;) nevěř všemu co je na internetu, to že se mozek využívá jen z 10% je houx, kterej přišel kdysi dávno z emeriky… i když tam by to vlastně mohlo i platit 🙂

před 3092 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

K prní části otázky o kapacitě mozku je několik otázek v archivu. Uvádí se, že se využívá jen část kapacity.

Těžko někdo ví, jakou část mozku využívá.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kapacita%20moz­ku

před 3092 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

K prní části otázky o kapacitě mozku je několik otázek v archivu. Uvádí se, že se využívá jen část kapacity.

Těžko někdo ví, jakou část mozku využívá.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kapacita%20moz­ku

před 3092 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Štamgast >>> proč né, v čem se tomu divíš? 90% jsou na nic – tos nevěděl?
Jsou pro „budoucnost“…je to evoluční zásoba:DDD

před 3093 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Agneto

to je vtipný viď 😁

před 3093 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

ano, hezky se to rýmuje:DDD

před 3093 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

„Místo mozku z piva kostku“? :DDD

před 3093 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jugare, co se divíš, vždyť i ty žiješ!

před 3093 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek