ReHu

Na kolik % využíváte kapacitu mozku? A máte ho vůbec?

http://tn.nova­.cz/clanek/ured­nik-44-zil-cely-zivot-bez-mozku-nikdo-si-toho-nevsiml.html

※※※※※※※※※※※※※­※※※※※※※※

Mně vcelku překvapila ta zpráva, že dotyčnému přestali tekutinu odsávat a za všechny ty roky, že by nebyla kontrola? Aspoň preventivní.
To se mi moc nezdá, ale když občas od známých slyším, co se děje v našem zdravotnictví :'( …

Nejlepší odpověď
anonym

.. ale mne zaujalo, že si pacient stěžoval na slabou bolest nohy a oni mu udělali, v rámci diagnózy, rentgen hlavy. Tak tomu říkám zdravotnictví. U nás by byl maximálně octan!

Další odpovědi
iceT

Mozek mám, tím jsem si skoro jistá a na kolik ho využívám si netroufnu odhadovat, ovšem žádná sláva to nebude.

Agneta

Já využívám svůj mozek jen z deseti procent, a stačí to super, nestěžuji si♫♫♪♫♪♫
:DDD
(resp. nevím o nikom, kdo by využíval svůk mozek z 11 %)

mosol

Já jsem jako starej Škopek. Taky mám místo mozku z piva kostku.
A ještě něco:
Timeo TV Nova et dona ferentes

zjentek

já nevím přesně, ale to, co tam mám, využívám na 100%!

Mc Merkurion

no,tak u státního úředníka nic nového,ještě je to u politiků,ale to se přeci ví všeobecně,jen se o tom nemluví >>> to je jako s Ježíškem,taky všichni věří,že je…

štamgast

„Máte ve vašem okolí někoho, o kom se domníváte, že je patrně také bez mozku? Napište nám na zpravy@nova.cz nebo zavolejte na linku 606 09 09 09.“
To snad nemyslí vážně :D
Ale vážně, jak může vůbec žít?

klumprt

EEEEEEEEEEE?!????

marci1

Kdo ví,kdo si to zase vymyslel. 🙂 Když jsem se po magnetické rezonanci ptala, jestli ho tam mám, odvětili mi : máte. Snažím se jej využívat jak se dá, aby se mi taky nějak záhadně neztratil. 🙂

jmhad

Mám, nemám zlatou placku a nejsem policajt – Tím pádem jsem mozkovým myšlením zjistil, že ta hranice tam není. To je ten selský rozum,“ uvedl jeden z policistů.
Zdroj: http://auto.id­nes.cz/hloubka-dezenu-pnmeumatik-dcq-/automoto.aspx?c=A151005­_134254_automo­to_fdv

ptáč

Skutečnost, že jde o státního úředníka, to není až tak zajímavé zjištění. Stálo by za to, podívat se do hlav všech státních úředníků.

anonym

Zapeklité,pozo­ruhodné.

bolak

Agneta: 10%, to je dost málo né, pivní kostko? ;) nevěř všemu co je na internetu, to že se mozek využívá jen z 10% je houx, kterej přišel kdysi dávno z emeriky… i když tam by to vlastně mohlo i platit 🙂

annas

K prní části otázky o kapacitě mozku je několik otázek v archivu. Uvádí se, že se využívá jen část kapacity.

Těžko někdo ví, jakou část mozku využívá.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kapacita%20moz­ku

annas

K prní části otázky o kapacitě mozku je několik otázek v archivu. Uvádí se, že se využívá jen část kapacity.

Těžko někdo ví, jakou část mozku využívá.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kapacita%20moz­ku

Agneta

Štamgast >>> proč né, v čem se tomu divíš? 90% jsou na nic – tos nevěděl?
Jsou pro „budoucnost“…je to evoluční zásoba:DDD

briketka10

Agneto

to je vtipný viď 😁

Agneta

ano, hezky se to rýmuje:DDD

Agneta

„Místo mozku z piva kostku“? :DDD

anonym

Jugare, co se divíš, vždyť i ty žiješ!