doktorphlox

Na kolik vyjde tisk jedné vlaječky na auto bez držátka?

Zajímalo by mě, kolik stojí tisk jedné malé vlaječky, například takové, jakou si lidé dávají na auta během mistrovství. Na internetu jsem viděl nejnižší cenu 125., mě ale zajímá její výrobní cena. Díky

Odpovědi
Drap

Nejde jednoznačně odpovědět. Záleží na firmě, na použitém materiálu, na způsobu potrisku. Nejdražší je vždy ta první , než se připraví a vyrobí potřebné matrice pro tisk a podobně. Čím větší počet se jich vyrábí, tak cena na jeden kus klesá. U vlaječek jako je miostrovství a podobné velké akce, musí být ještě souhlas a platí se poplatek za použití logo, správci logha. Tento poplatek bývá stanoven vzájemnou dohodou.
Pokud pomineme poplatky za logo, výrobní cena bude v rozmezí několika korun. / Odhaduji 5 – 15 Kč /