bolak

Na kolik rohů průměrně připadá 1 gól?

Nejlepší odpověď
marci1

Je velmi zajímavé, že to není tak jednoduché, jak si myslíme. Na 1 gól 50 rohových kopů.
„Toni Arda z univerzity v La Coruni provedl studii rohů, která odhalila, že je potřeba na jeden vstřelený gól padesátka rohových kopů. To je docela zoufalé číslo s ohledem na skutečnost, že týmy během běžného zápasu kopou okolo pěti rohů za utkání.
Práce byla provedena na základě analýzy 124 mistrovských utkání a utkání na mistrovství světa. Během těchto zápasů bylo provedeno 1270 rohů.
Ze statistik mimo jiné vyplynulo, že nejmenší šanci na úspěch mají rohy zahrané na krátko (specialita Barcelony) a rohy kopnuté na vzdálenější tyč.
Pochopitelně se najdou kluby, které si na rohových kopech zakládají a úspěšnost mají poměrně vysokou, ale je pravdou, že převládají spíše nízká čísla v kolonce procentuální úspěšnosti“.

http://gurufan­s.com/cs/fotbal/od­borna-studie-mluvi-jasnou-reci-rohovy-kop-temer-neucinna-standardka

Další odpovědi
anonym

Kdysi se říkalo, že jeden roh = půl gólu.

Mirdas

V mládí se říkalo každý třetí roh, rovná se gól.

Dnes ty obrany jsou perfektně na tyto situace připraveny a tak bych to odhadoval v průměru na dvojnásobek.

_