Migi

Na kolik přijde svatba pouze se dvěma svědky?

Levná svatba 🙂

Nejlepší odpověď
marci1

Za svatební obřad se v normálních dnech neplatí nic, oblečení si můžete půjčit, kytku natrhat na louce, prstýnky nejsou povinné a pokud nepůjdete se svědky na oběd, tak prakticky 0 Kč. 🙂

Další odpovědi
klumprt

My jsme přímo radnici nic neplatili, jenom nějaké paní, která nám tam zpívala a na cosi hrála, asi 3 stovky. Takže bez paní by to mohlo být v podstatě zadarmo. Když se jim nějak vysvětlí, že nemáte prstýnky.

mosoj

Jenom tři stovky.
To za prosté zpopelnění bez obřadu v papírové rakvi, nejméně 10 000 Kč.

Pajka.111

Nemáte někdo zkušenosti, na kolik přijde svazba jen snoubenců a svědků (možná i nejbližší rodiny) v Řecku? https://www.y­achtwedding.cz/svat­ba-svatebni-cesta/recko/