OLDA321

Na kolik peněz mě vyjde pobyt v Anglii?

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, na kolik peněz by mě vyšel dvouměsíční pobyt v Anglii. Otázky je především pro lidi, kteří tam takhle byli.

Přesněji na kolik by vyšlo: Pronájem bytu, pokoje,…, strava, další poplatky,..

Moc děkuji.

Nejlepší odpověď
Agneta

25 až 50 tisíc Kč :D

Další odpovědi
AnnMary

Dá se sehnat ubýtování okolo 70 liber na týden. Hodně je rozšířené, že se pronajme celý dům a býdlí tam více lidí a pak se o nájem dělí. Jinak jídlo je cca 3× dražší než tadý. (Nefunguje mi tvrdé ý, proto píšu s dlouhým :) )