fortin

Na kolik mám zdražit pivo?

Chci nasadit cenu tak vysoko, aby do hospody přestali chodit zbytečná individua, psychopaté, notorici a řvouni. Aby se z hospody stala útulná restaurace. Kolik?
Kolik! Kolik!
Doplňuji:
Starobrno za 20, Poličské za 15 a káva 3 cukry mléko také za 15 korun. Jo a je to v Husovicích na Hálkově ulici u hlavní ulice Dukelská. Jmenuje se to Hostinec u Franty. Je to non-stop provoz s automaty a jukeboxem. Ke shlédnutí na stream cz s názvem Hospoda U Franty

Nejlepší odpověď
ten který je

Udělej si z té restaurace klub jen pro členy a budeš mít po starostech.Nějaké klubové karty a je to.

Další odpovědi
mojitek

Presne tak,zalezi na poloze atd. Jinak Vas uplne chapu- uslintaní ochlastove nedelaj dobre jmeno podniku a vzdy je s nima problem.PS : kolik tam stoji turek,espresso?
To je tezky,kdyz je to nonstopac s automaty,atd .Tam se vzdycky budou schazet podivna individua :o( v prvy rade bych zjistil situaci v okolnich hernach.Ale kafe za tech 15,– stoji u nas v napojovym automatu,teeeda 😉 Klidne bych bejt Vama ho dal za Batovskych 19,– a pivo za 24,– minimalne. Ale tech podivnych lidi se nezbavite..je to herna

GangstaHelper

Záleží na poloze a okolní konkurenci. To zdražuj postupně a uvidíš, po 0,50 – 1 Kč. Klidně se na rovinu zeptej zákazníků, ke kterým máš blíže (štamgastů :)

vecernice

Nedělej si reklamu Fortine!Ta různá individua to tady asi stejně nečtou.