Na kolik m2 o tloušťce 5mm je přibližně 25kg pytel samonivelační stěrky?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

spotřeba 1,5 kg/m2 a 1 mm tloušťky vrstvy.
Z toho plyne, 7,5kg/m2 a 5mm tloušťky, což je 3,3m2 z jednoho 25kg pytle.

Další odpovědi
mosoj

Na 1 m2 potřebujete cca 5 l samonivelace.
Takže si odhadněte kolik litrů samonivelace lze z toho pytle udělat a vydělte 5 . dostanete přibližný počet m2 na jeden pytel.

Toto je teoretický výpočet. Skutečnost bude menší. Typuji že z pytle uděláte tak max. 20l.
Takže to bude určitě méně než 4 m2.

Michálek1245

Nevíme, jakou nivelační hmotu používáme a jakou tam máte rezervu. Další věc je taky to, co vám ukáže samonivelační laser. Prostě je to takový dotaz, který samozřejmě má nějaké opodstatnění a rozumím vám, proč se na to ptáte, ale bez konkrétních čísel vám stejně nemůžeme dát žádnou relevantní odpověď. Ale přeji hodně štěstí.

JančaKucera4

Dobrý den, pytel samonivelační stěrky váží přibližně 25 kg a vystačí zhruba na plochu kolem 3–4 m² při tloušťce vrstvy 5 mm. To znamená, že pokud potřebujete stěrku nalít na větší plochu s touhle tloušťkou, tak budete potřebovat více pytlů. Naše nová termoizolační stěrka se stala skvělým řešením a zlepšila tepelnou izolaci.