WoIfy

Na kolik Kč měsíčně cca vyjde chov border kolie?

Mám na mysli především stravu – ideálně granule, (další druhy stravy pomineme), popřípadě běžná kontrola na veterině.
Poplatek za psa městu a platby za hračky nehrají roli.

Odpovědi
Drap

Granule cca 400 – 2000 za měsíc, podle kvality. Běžná návštěva veterináře cca 500 – 1000.
Nedá se takto stanovit. U každého je to jinak.

jáára

Granule mi vydrží tak 3 měsíce. na veterině platíš jak za každýho jinýho psa.
Hlavně potřebuješ hodně míčků, létající talíř pro psy, házedlo na míčky, nějaký pískací hračky a spoustu času. taky nemůžeš opustit štěňátko a jít do práce. potřebují kontakt. Jsou to skvělí psi. všechny kolie

Elk

Jenom na okraj – my s necháváme posílat ganule z profizoo a jsme už dlouho spokojeni. Přivrzou domů a bez poštovného.
Podívejte se na odkaz, fakt doporučuju.
https://profi­zoo.cz/promopro­fizoo?utm_sou­rce=selfpromo&ut­m_medium=email&ut­m_campaign=new­sletter-unor-promoprofizoo-2015&uid=SVJo­aC9aV3Q2RjE3eV­hQTVJlalJmcFow­bnZiL0VNaEgvV2Er­WG1MNlhIWT0=