Karlos24

Na kolik cca vyjde zbrojní průkaz a jak dlouho trvá než se dostanu k testům a praktickým zkouškám?

Nejlepší odpověď
chudst

Doporucuji precist zde: http://zbranek­valitne.cz/zbroj­ni-prukaz/casto-kladene-otazky a pokud se o to skutecne zajimate, procetl bych si cele stranky. Na to nejde jednoduse odpovedet – napriklad s cenou:

Na kolik to všechno vyjde?
Ani na tuto otázku není jasná odpověď. Orientační přehled:

  • zkouška odborné způsobilosti – 300 Kč poplatek komisaři + poplatek za střelnici, zbraně, střelivo (liší se mnohdy velmi zásadně – od cca 500 Kč po 2 000 Kč);
  • vyšetření zdravotní způsobilosti – také individuální, od 50 Kč po několik stokorun; pokud vás lékař navíc pošle na psychologické vyšetření, naroste cena cca o 2 500 Kč;
  • vydání ZP – 500 Kč za každou skupinu;
  • vydání povolení na zbraň kat. B – 100 Kč
  • vydání technického průkazu zbraně – 200 Kč (50 Kč pokud jste členem/členkou SSK)

Detailněji viz zákon č. 634/2004 Sb. o správních poplatcích (příloha, část II., položky 30 až 33).

Další odpovědi
Frckar

Příště více hledej, mě to netrvalo ani půl minuty.

Zdroj: http://www.muj­glock.com/pos­tup-jak-ziskat-zbrojni-prukaz.html

Broukk

Dobrý den, nevíte jestli se dá koupit například střelnice jako dárek? aby si to mohl obdarovaný vyzkoušet?

Blankasv

Jistě, dá se to koupit, já jsem to kupovala pro bratra, navíc poukaz vypadal jako toaletní papír, takže super dárkové balení pro chlapa.

Veojtelek

Jak se to kupuje takový poukaz? jak se to třeba platí nebo vyzvedává?

Blankasv

Já jsem ho koupila ze zážitkového portálu https://www.a­drop.cz/, platit můžete online, převodem, nebo přímo na pobočce zásilkovny, kde si můžete poukaz vyzvednout.