bolak

Na kolik by vyšlo postavit panelák?

Nemyslím pozemek, ale jenom práce a materiál. A je k tomu potřeba nějaký zvláštní povolení?

PS: 13 pater a s výtahem jo?

Odpovědi
mosoj

Ty brďo. Vyhraje kníže a budou se stavět zámky. Je třeba nějakého prognostika .
Nebudeš zakládat akciovku. Šel bych do toho .

Ar

4 536 986, – Kč, cena je, ale pouze svépomocí.

cukrar

bolaku, ale ten dotaz nemyslíte vážně že?

bolak

cukrar: a proč by to měl bejt vtip? zajímá mě kolik stojí stavba paneláku, to je celý..

bolak

Ar: tomu nerozumím, prosím vysvětlit jako malému dítěti

bolak

mosoj: no, mě spíš zajímá, jaká by při stavbě paneláku vycházela v přepočtu cena na jeden byt a jestli si ho může na svým pozemku postvit úplně kdokoliv..

samozřejmě pokud nevyjde panelák, tak se pustím do pyramidy :)

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Py­ramidové_sché­ma

Pájo

;) jdeš na to dobře…