Avatar uživatele
TheCornell

Na koho se obrátit skrz „bordel“ na pozemní komunikaci?

Dobrý den, rád bych se zeptal, na koho se mám obrátit skrz „hromadu“ štěrku na silnici. Jedná se pravděpodobně o vysypaný materiál z kamionu, jelikož je to v zatáčce, je to o to nebezpečnější např. pro motorkáře. Nejednou se mi stalo, že mi to podjelo. Šel jsem s tím na obecní úřad, kde jsem tento problém popsal a řekli mi, že to dají za úkol pracovníkům VPP. Uběhlo už 14 dnů a štěrk je tam pořád. Paní na úřadě mi napodruhé řekla, že to není jejich starost. Na koho se mám teda obrátit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3101 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Odpoveď byla označena jako užitečná

Obrať se na Policii ČR a nebo na správce dané komunikace (2. a 3. třída → krajský úřad; dálnice a 1. třída → ministerstvo dopravy)…
Ta PČR je jednodušší.
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?TheCornell Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Na správce komunikace

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

policie. jinak dneska to nikdo neřeší. zemědělec a stavební stroje nanesou bahno na silnici a neuklízí to. za komanče po p…i

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sakryš, zrovna potřebuji kárku štěrku. Kde že to je?
Jinak dle gecca.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Ono záleží na tom, co je to za nepořádek. My jsme takhle u stavby taky jednou prokaučovali jednu partu a zůstal tam po nás nepořádek. Jenže se nedalo nic dělat a tak jsem dojel do půjčovna stavebních strojů Praha a museli jsme to svépomocí uklidit. Jinak abych se vrátil k tomu vašemu dotazu. Pokud to brání provozu, tak hasiči nebo městská policie a ty by měli zajistit odklizení na účet toho, kdo to způsobil.

Avatar uživatele
TheCornell

Děkuju za odpověď.
@barbakan: Obávám se, že celá kárka tam nebude :)

před 3101 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
honza19hk

pokud to tvoří překážku na silnici a ohrožuje to bezbečnost provozu můžež zavolat hasiče.
minimálně to zametou mimo silnici,pokud se ti hodí štěrk vezmi lopatu a kolečko.

před 3101 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek